Ödeme Şekli - Hesap Bilgileri

WWW.BAYSANMUTFAK.COM ALIŞVERİŞ BEDELİ ÖDEME YÖNTEMLERİ:

baysanmutfak.com'dan yaptığınız alışverişlerde ödeme için iki farklı yoldan birini seçebilirsiniz:

1- TESLİMAT ÖNCESİNDE HAVALE / EFT İLE ÖDEMELERDE (Ücretsiz Kargo! Bütün Havale - EFT - KREDİ KARTI ödemeleriyle alınan ürünlerden KARGO ÜCRETİ ALINMAZ)

I- Telefonla (0212 501 84 83 ) veriyorsunuz.

II- Siparişini verdiğiniz ürünün bedelini aşağıdaki (sayfanın en altında) posta çeki veya banka hesap numaralarımızdan birine yatırıyorsunuz.

III- Ürün ödemesi yapıldıktan hemen sonra size kargo ile gönderilir. Sipariş verdiğiniz ürün bulunduğunuz şehir uzaklığına göre çoğunlukla 24 ila 56 saat içinde elinize ulaşıyor. Stok sorunu olan bir ürün varsa şayet sizinle irtibata geçilerek size bilgi verilir ve hemen (genellikle aynı gün içerisinde) ödemeniz size iade edilir.

2- İNTERNET ÜZERİNDEN ONLİNE OLARAK KREDİ KARTI İLE ÖDEME:

I-  Ürün siparişinizi site yoluyla veriyorsunuz. Siparişinizin ödeme sayfası aşamasında kredi kartı bilgileriniz güvenli bir şekilde sisteme ekleyerek ödemenizi gerçekleştiriyorsunuz.

II- Siparişinizden sonra gerekli görülürse verdiğiniz sabit telefon numarasıyla veya cep numaranızla müşteri temsilcilerimiz sizi arayıp siparişinizi onaylatıyor ve ürününüzün kargo çıkış durumu hakkında gerekli bilgilendirme yapılıyor.

III-Sonrasında sipariş verdiğiniz ürün kargoya teslim ediliyor, bulunduğunuz ilin uzaklığına göre 24 – 56 saat içerisinde adresinize geliyor. Ürünü kargo görevlisinden teslim aldıktan sonra paketi açıp herhangi bir sorun olup olmadığını kontrol ediyorsunuz, şayet herhangi bir sorun varsa kargo görevlisine tutanak tutturarak bir nüshasını kendinizde kalacak şekilde, kargo görevlisine ürünü geri iade ediyorsunuz ve müşteri temsilcilerimize ulaşarak bilgi veriyorsunuz, yeni ürün adresinize, ücretsiz kargolu olarak tekrar gönderilmektedir.

HAVALE - EFT HESAP BİLGİLERİ

Banka İsmi

Hesap Türü

Hesap Adı

Şube Adı

Şube Kodu

iban No

İş Bankası

TL

Baysan Isıtma-Soğutma Cihazları A.Ş.

Kasımpaşa

1030

TR35 0006 4000 0011 0301 329297