Gizlilik ve Güvenlik

baysanmutfak.com Adresinde SSL ile Şifrelenmiş Güvenli Ödeme Platformu Kullanmaktayız.

SSL (Secure Sockets Layer), alışveriş esnasında, müşterilerinizin girmiş olduğu hassas verilerin ödemeyi tahsil edecek kuruluşun (kredi kartını kullandığınız bankanın) sunucularına şifrelenerek güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlayan bir protokoldür.  Baysan mutfak, bütün ödeme sayfalarında SSL şifreleme sistemini kullanır ve müşterilerinizin bilgilerini korur. Bununla birlikte Türkiye standartlarının üzerinde bir güvenlik sistemi altyapısı kullanılmaktadır. Genel olarak bir çok güvenlik sistemi kullanan firmaların üzerinde 256 bit SSL koruması ile online ödeme sayfalarımız korunmaktadır.

baysanmutfak.com PCI DSS’li Ödeme Sayfaları

PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standards) aralarında American Express, MasterCard Worlwide, Visa, Discover Financial Services gibi üyelere sahip bir konsey (PCI SSC) tarafından kart ve kart sahibi bilgilerini korumak amacıyla belirlenmiş teknik ve operasyonel gereklilikler ödeme sayfamızda bulunmaktadır. İnternet sitemizdeki ödeme sistemini "PCI Veri Güvenliği Standartları”na uyumlu hâle getirilmiş altyapı ve güvenlik çalışmaları yapılmıştır. 

Thawte

Önde gelen sertifika yetkililerinden (CA) olan Thawte, VeriSign grubunun da üyesidir. Uluslararası düzeyde tanınan Thawte, 256 bit şifreleme sertifikasyonunu ödeme sayfamızda kullanmaktayız.

McAfee Secure

Güvenlik filtresi; site içeriğini, e-mail ve  web süreçlerini gün boyu tarar. McAfee’nin yüksek performanslı araçları, sitemizi, spam ve phishing saldırılarına karşı korumanın yanı sıra spyware ve malware uygulamalarına karşı etkilidir.

Gizlilik Politikası


www.baysanmutfak.com sitesini kullanan tüm kullanıcıların gizliliğini korur ve buna saygı gösterir. Buna bağlı olarak, sizinle ilgili bilgi içeren herhangi birşey, bu gizlilik politikasında açıklandığı gibi, sizin izniniz olmadan ya da yasal bir yaptırım olmadığı sürece üçüncü şahıslarla paylaşmayacaktır.